شرکت برفاب خراسان به همت مهندس عباسعلی ملک محمدی ، مهندس علی طیرانیان و جمعی دیگر از مهندسین کار آزموده تاسیس گردید و از همان ابتدا اهم فعالیت خود را بر تولید ، طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار قرار داد.
مدیران این شرکت که همگی فارغ التحصیل سال ۱۳۵۷ از دانشگاه مازندران می باشند ، به پشتوانه سالها تجربه و فعالیت در شرکت های تولیدی و کشت و صنعت ، توانستند گامهایی اساسی در بخش کشاورزی خراسان و سایر استان ها بردارند که از آن میان می توان به معرفی و استفاده صحیح از سیستم های آبیاری بارانی ویل موو اشاره کرد که بدون اغراق در آن زمان گامی بسیار بزرگ و شاید دور از ذهن می نمود . اما با تلاش بی وقفه و ایمان و اعتقاد به موفقیت ، این تلاشها به ثمر نشست و از آن پس تا کنون کشاورزی استان شاهد پیشرفت چشمگیر و رو به رشدی در زمینه آبیاری تحت فشار بوده است که کشاورزان منطقه خود بهترین گواه این مطلب و شاهد سختی ها و تلاش مستمر در این راه هستند .
شرکت برفاب خراسان، با ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه تولید و خدمات مهندسی آبیاری، پیشرو در طراحی و اجرای سیستم های نوین آبیاری در استان های خراسان می باشد. گروه فنی و مهندسی برفاب با بهره گیری از دانش روز و تجربه ای ارزشمند در راستای کاهش مصرف آب، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های کشاورزی گام بر می دارد.
فعالیت های این مجموعه در قالب مشاوره، طراحی و مهندسی، تامین و اجرا انواع سیستم های آبیاری به منظور برآورد و تامین نیازهای پیمانکاران و کشاورزان محترم می باشد. شرکت برفاب خراسان دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در رشته های آب و کشاورزی و همچنین مجوز آبیاری تحت فشار از معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی می باشد.
اعضای شرکت:

علی طیرانیان

عضو هیئت مدیره

عباس ملک محمدی

عضو هیئت مدیره

ایمان طیرانیان

عضو هیات مدیره و مدیر اجرایی

امید ملک محمدی

مدیرعامل

برفاب پیشرو در طراحی و اجرای سیستم های آبیاری

محصولات آلومینیومی و پلی اتیلنی
– لوله، اتصالات و متعلقات پلی اتیلن
– لوله، شیر و اتصالات آلومینیومی
– اتصالات آهنی و لاستیکی
– شیر و اتصالات چدنی
سیستم های آبیاری قطره ای
– انواع نوار تیپ ساده و پلاک دار
– لوله های نرم پلی اتیلن با قطره ۱۶ ۲۰ میلیمتر
– انواع قطره چکان
سیستم های آبیاری کلاسیک ثابت و متحرک
– انواع آب پاش های برنجی و پلاستیکی
– شیر خودکار و متعلقات
سیستم های آبیاری بارانی (رول لاین)
– دستگاه های رول لاین (ویل موو)
– لوله، اتصالات و قطعات
سیستم های پمپاژ و فیلتراسیون
– انواع فیلتر های دیسکی و اتوماتیک
استخر ها و پوشش های آببند
– انواع ورق های ژئوممبرین